Chata
U Potoka

Chata U Potoka, která se nachází v centru  lyžařského areálu Čenkovice přímo u oblíbené Svitavské sjezdovky, je tím pravým místem pro Vaši rodinnou dovolenou nebo pobyt s přáteli.

Skiresort
Buková hora

Skiresort Buková hora, který s více než 8 kilometry sjezdovek patří k největším lyžařským centrům Orlických hor, vznikl spojením oblíbených areálů v Čenkovicích a Červené Vodě.

Tipy
na výlet

V okolí Čenkovic se nachází mnoho atraktivních míst, která stojí za to navštívit. Můžete se vydat na výlet autem nebo využít značených turistických a cyklistických tras.

Aktuálně

2. května 2020

V Orlických horách si můžete užít skvělou dovolenou i v létě a na podzim! Ať už dáváte přednost cyklistice, pěší turistice nebo radši vyrazíte na výlet autem, nabízí Čenkovice a okolí spoustu možností, ze kterých si určitě vyberete. Tak neváhejte letní a podzimní termíny už se plní! Aktuální informace o obsazenosti chaty a rezervační formulář najdete zde.

12. února 2020

Zimní sezóna je v plném proudu a ve Skiresortu Buková hora panují ideální lyžařské podmínky. Už nyní se nám ale plní rezervace na sezónu 2020/2021. Pokud chcete příští rok také vyrazit na zimní dovolenou do Orlických hor, rezervujte si svůj pobyt co nejdříve. Rezervační formulář najdete zde. Chata U Potoka je pro vás k dispozici po celý rok!

15. prosince 2019

Skiresort Buková hora zahajuje sezónu! Pokud se chystáte na zimní dovolenou, rezervujte si některý z posledních volných termínů na chatě U Potoka.

3. července 2019

Až do 30. září můžete využít služeb cyklobusu, který je v provozu každou sobotu a neděli a o státních svátcích! Nechte se svézt turistickým autobusem pro cyklisty i pěší a vydejte se na výlet třeba na Suchý vrch, do Králík nebo na Dolní Moravu.

9.15 Čenkovice (obecní úřad) - 9.30 Červenovodské sedlo - 9.40 Červená Voda - 9.50 Králíky - 10.05 Dolní Morava

16.45 Dolní Morava - 17.00 Králíky - 17.08 Červená Voda - 17.20 Červenovodské sedlo - 17.25 Čenkovice (obecní úřad)

Zavolejte nám
731 412 012

© 2017 - 2020 by jirkazamek

Proudly created with Wix.com

Napište nám
jirkazamek@gmail.com
  • Facebook Social Icon
Najdete nás také na Facebooku
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now